Dokonale čistá voda z kohoutku? Prozkoumejte filtry reverzní osmózy!

Publikováno uživatelem

Problematice čisté vody se věnujeme již delší dobu. Nicméně až po zkušenostech z cest a dobrovolnictví v jihovýchodní Asii jsme si uvědomili, jak klíčová je čistá voda pro kvalitu našeho života. V našem Marketu můžeš již více než rok najít podrobný popis dvou přírodních způsobů filtrace kohoutkové vody – minerálu šungit a japonského uhlí binchotan. Oba způsoby máme vyzkoušené a rádi je doporučujeme. Teď jsme se ale rozhodli vydat trochu opačným směrem a prozkoumat to nejmodernější, co technologie čištění vody nabízí – osmotickou vodu.

Nový produkt v Marketu – filtry reverzní osmózy – jsou výsledkem naší pokračující spolupráce s life koučem a podnikatelem Jirkou Veselým. Prodejcem těchto vysoce kvalitních filtrů je e-shop Osmózy.cz, jehož zakladatelem je právě Jirka. Více o Jirkovi a jeho projektech si můžeš přečíst v společném rozhovoru na našem blogu.

Podrobné informace o tom, co je osmotická voda, jak technologie reverzní osmózy funguje a proč ji wellness experti doporučují pro filtraci vody, najdeš v FAQs produktu. Tam rovněž popisujeme, čím se filtry od Osmózy.cz odlišují od jiných filtrů na trhu a co je dělá výjimečnými.

/
Přečteno 806 x

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *