• Poslední dobu oba zkoumáme technologii budoucnosti – Binaural Beats pomocí nahrávek iAwake.
    Hudební nahrávky využívající technologii binaurálních beatů od  iAwake Technologies jsou doslova revolučním nástrojem pro rozvoj síly mysli. Jsou založeny na kombinaci poznatků moderní vědy o povaze mozkových vln, psycho-akustiky a moderní holistické medicíny. O naše zkušenosti s technologií budoucnosti se budeme dělit na tomto blogu. Pokud bys rád experimentoval s technologií budoucnosti tak jako my, pro začátek si stáhni zdarma tyto skladby.
  • Julie se začala více zajímat o jógu a jógovou filosofii, proto je docela možné, že tady budou přibývat články na jógové téma. Pokud ti je jóga taky blízká, pak zalistuj mezi našimi články v sekci jóga.
  • Milan se nadchl pro knihu Biocentrismus, které autory je Robert Lanza (dle TIME magazínu jeden ze 100 nejvlivnějších  lidí světa) a Bob Berman. Jde o dílo, které nabourává vědecké dogma o tom, jak funguje vesmír a naše vědomí. Kniha Biocentrismus přináší ty nejnovější a dechberoucí vědecké fakta z oborů jako astronomie, kvantová fyzika, teorie relativity a biologie, které čitatelům představuje nový náhled na svět. Recenzi najdeš již brzo na našem webu. Zatím si můžeš přečíst něco, co by tě na tuto knihu mohlo připravit – naši recenzi knihy Mylné domněnky vědy od Ruperta Sheldrakea.
  • V naší knihovně na nás čeká taky kniha Kvantová kreativita od našeho oblíbeného autora Amita Goswamiho. (Jeho video, na které jsme před léty natrefili, nás vlastně nakoplo motivací, z které vzešel tento web). Kreativita je teď téma, o které se snažíme dozvědět co nejvíce. Dle nás jde totiž o životně důležitou dovednost, kterou bohužel současný systém spíš potlačuje, než rozvíjí. Pokud tě zajímá kvantový náhled na realitu, pak nevynechej naší recenzi knihy Kvantový doktor z dílny Amita Goswamiho.
  • A co ještě sledujeme? Již dlouhou dobu se zajímáme o problematiku palmového oleje. Ta nás zasáhla zejména po naší cestě na Borneo, kde na vlastní oči viděli, jakých rozměrů dosáhla produkce palmy olejné.
spolu

Vzpomínka na Borneo, Malajsie, duben 2017