Home - Market - Akademie - kurzy a semináře

Kurz Kundaliní jógy – Zdravá a krásná žena

Hlavním záměrem zimně – jarního kurzu kundaliní jógy s názvem Zdravá a krásna žena je připomenout všem ženám, že být ženou je dar. Dar, který bychom si měli užívat a pečovat o něj.

Specifikace

Pro fyzické i duševní zdraví ženy je nezbytné cvičit, relaxovat a meditovat. V kurzu Zdravá a krásná žena se naučíte zařadit tyto složky do svého běžného denního programu. Pomocí kombinace cvičení (krije), meditace, dechových cvičení a zpěvu manter můžete pocítit, jak se ve vás postupně uvolňuje energie a její proud prochází energetickými centry napříč páteří. Kundaliní energie by měla volně proudit naším páteřním kanálem a vyživovat mozek.

Co se v průběhu kurzu Zdravá a krásná žena naučíte?

  • uvědomovat si, jak k nám naše intuice promlouvá
  • přijímat ji a uposlechnout její vedení
  • naslouchat svému vnitřnímu hlasu
  • více relaxovat a meditovat
  • věnovat pozornost sama sobě

Kurz probíhá v studiu Jóga Dita na Andělu, v Praze, pod vedením zkušené lektorky Dity Lyner.

K dispozici jsou 3 termíny:

  • pondělí od 9.1. do 27.3.2017 od 10.00 do 11.30 hod.
  • úterý od 10.1. do 28.3.2017 od 18.00 do 19.30 hod.
  • středa od 11.1. do 29.3.2017 od 18.30 do 20.00 hod.

vnitrni-hlas-te-navede-tim-spravnym-smerem-jen-klidna-mysl-mu-umi-naslouchat

Příběh

Kurz Zdravá a krásná žena je věnován všem ženám, které touží pomocí dechu prohloubit svůj vztah k intuici. Dech a intuice spolu velmi silně souvisí – jde o propojené nádoby.

Intuice je ohromný dar, který má každý z nás, jenže málokdo ho plně využívá. Jde o jeden z našich nejsilnějších ochranných mechanismů, na který jsme zapomněly. Pokud nasloucháme své intuicí a necháme se jí vést, pak žijeme v souladu sami se sebou i s přírodou. Žijeme přirozeně. Intuice je naší pravou i levou rukou a s její pomocí život tak krásně plyne …

Jak vznikl kurz kundalini jógy pro ženy?

Když jsem začala vést lekce, téměř vždy přišly jen ženy. Čím více jsem se nořila do zdrojů kudnaliní jógy, objevovala jsem poklady určené jen pro ženy. I já sama jsem procházela a stále procházím změnou od „silné emancipované“ ženy k Ženě.  Tak jsem si řekla, že udělám něco holčičího, jen pro ženy.

Dita Lyner, lektorka kurzu Zdravá a krásná žena

Kurz Kundaliní jógy – Zdravá a krásná žena

2 280 kč za celý kurz - 12 lekcí, KDE? Studio Kundaliní jógy na Andělu, v Praze

Objednej

FAQ

Dito, co dle tebe znamená zdravá a krásná žena? Co z takové ženy přirozeně vyzařuje?

Zde je to opravdu myšleno, jak vnitřní krása, jakési fluidum, které vychází ze spokojené a zdravé ženy. Je to směs klidu, důvěry, lásky, vnitřní síly i moudrosti.

Proč je právě kundaliní jóga vhodným způsobem, jak prohloubit a rozvinout ženskou krásu?

Jde o technologii, která velmi rychle propojí tělo, mysl a duši v celek. V rámci kundaliní jógy je spousta sestav i meditací určena právě pro ženy. Je pak nádherné vidět, jak pomáhají ženám se měnit a vracet se k sobě.

duveruj-sve-intuici-nezklame-te

Proč je kurz jen pro ženy?

Díky tomu, že jde o kurzy, vytvoří se v nich velmi příjemná intimní atmosféra. Ženy postupně ztratí ostych mluvit a pokaždé některá přijde s nějakých tématem, které se nakonec ukáže, jako téma všech. Díky tomu se jim můžeme věnovat, mluvit o nich a posouvat se kupředu.

Pro jakou věkovou kategorii je kurz určen? Jsou cviky Kundalini jógy náročné pro starší dámy?

Mám velikou radost, že kundaliní jóga je vlastně pro všechny. Do kurzů chodí mladé slečny od 18 let i velmi krásné dámy, kterým je 75. Je to nádherná směsice životních zkušeností a pohledů, která se vždy sejde.

Jaká je atmosféra na lekcích v průběhu kurzu?

Z mého pohledu velmi příjemná. Každý týdne se velmi těším na „své“ ženy. Mnoho z nich přichází dříve, aby si stihly mezi sebou popovídat. Vznikají v kurzech krásná nová přátelství.

Jak je kurz koncipovaný? Má nějaké bloky nebo části?

Každá lekce je jiná. Vždy je jiná sestava i meditace. V zimně a na jaře určitě zahrnu i cvičení na posílení imunity a pro pomalé probuzení našich vnitřních orgánů. Společným jmenovatelem lekcí, pak ale vždy zůstává téma dech a intuice. Ať v podobě sestavy či meditace.

Jakou zajímavou knihu bys doporučila všem ženám, které touží prohloubit vztah k sobě samé?

Velmi se mi líbily knihy Kurandera a Hadí žena, obě jsou o mladých ženách, které se díky transformaci staly Ženami. A vždy to bylo kvůli muži. 🙂 Krásné romány na dlouhé zimní večery.

Kurz Kundaliní jógy – Zdravá a krásná žena

2 280 kč za celý kurz - 12 lekcí, KDE? Studio Kundaliní jógy na Andělu, v Praze

Objednej

Objednej

    Recenze