Naše komunita slaví první narozeniny – poznej blíž lidi, kteří přispívají k tvorbě Spiritual Planet

Publikováno uživatelem

Zrození Spiritual Planet bylo mimo jiné spojeno s naším přestěhováním se ze Slovenska do Prahy. Chvíli trvalo, než jsme si našli bydlení, práci a seznámili se s okolím. Postupně jsme se přihlásili na lekce jógy a začali jsme poznávat lidi na stejné vlně jako my – nadšence pro zdravý a vědomější životní styl, jógu, mindfullness, tai-či, meditaci, alternativní medicínu…

Seznámili jsme se postupně s lektory, terapeuty a kulturními kreativci (mladými podnikateli), kteří svými projekty inspirují okolí k zdravějšímu a uvědomělejšímu životu.

Tak vznikla myšlenka vytvářet rozhovory a profily lidí, kteří celým svým životním stylem inspirují své okolí. S každým lektorem jsme se osobně potkali – já nebo Milan. A musíme říct, že tato setkání jsou pro nás tou nejzajímavější částí celého projektu. Víckrát se nám stalo, že když jsme na setkání s lektorem, terapeutem nebo podnikatelem přijeli unavení z práce, doslova nás nabil skvělou, pozitivní energií. Ještě několik dní po setkání jsme žili inspirací, kterou nám tito lidé na setkání předali. S mnohými jsme si porozuměli jako s přáteli a vedli společně smysluplné rozhovory.

FILTRUJ VODU BEZ PLASTŮ

s Binchio aktivním uhlím špičkové kvality, které absorbuje z vody chlór a další nečistoty. Udělej další krůček pro zdravější planetu.

Zjistit více

rukyLidi, kteří nám pomáhají tvořit Spiritual Planet, náš učí tomu, že svět je přátelským místem pro život. Že život má i jiný, hlubší rozměr, který stojí za to prozkoumat. Jak jsme psali v knize Mysl jako oáza, vůbec nás neláká intenzivně sledovat komerční média, která by nás z tohoto stavu inspirace a nadšení zaručeně ponořila do šedé „reality“. Ta „naše realita“ vibruje na vlně inspirací skutečných životních příběhů.

Začátky komunity: kdo jsou lidé, kteří nám pomáhají vytvářet Spiritual Planet?

Možná si pomyslíte, že zkrátka v životě „měli štěstí“, nepotkaly je žádné velké problémy, a proto se můžou zaobírat i hlubšími aspekty své osobnosti. Jenže mnozí z nich prošli svými vlastními psychospirituálními krizemi, nemocemi, neúspěchy nebo jinými životními zkouškami. Právě tyto situace změnily jejich osobní hodnoty a nasměrovaly jejich život novým směrem. To, s jakou hloubkou mluví o problematice, které se dnes věnují, pramení především z jejich vlastní zkušenosti. Jejich poznatky nejsou jen poučkami z knih, ale jsou podloženy vlastními zkušenostmi a zážitky.

A kdo jste vy – větší část komunity?

ihlicieNěkdy se s Milanem bavíme o tom, kdo čte naše články „na druhém konci obrazovky“. Na facebooku máme přes 400 fanoušků. Jaké jsou jejich příběhy? Co je vlastně zajímá, fascinuje a naplňuje pohodou?

Víckrát nás napadlo, jaké by to bylo potkat i Tebe osobně a popovídat si.

Moc by nás potěšilo, kdyby ses i Ty s námi podělil o to, co Ti dělá radost. O to, jak se Ti daří žít vědomější život, jak se Ti daří pěstovat si nové pozitivní návyky nebo co u Tebe naopak nefunguje. Nebo třeba, jaký je Tvůj názor na ideu spirituální ekonomiky.

Uvítáme všechny vaše nápady na články, rozhovory a jiný obsah. Napište nám e-mail. Potěšíte nás. 🙂 Přispějte i vy aktivně k formování Spiritual Planet.

Děkujeme.

/
Přečteno 276 x

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *