O projektu

Jsme Tvým průvodcem na Cestě Revitalizace.

…aneb vše, co se oplatí vědet o Spiritual-Planet hned od začátku 😉

Spiritual-Planet je místem, které inspiruje ke změnám přímo u zdroje – v našem vědomí. Tvoříme obsah a propojujeme lidi, kteří nás vedou k prožívání plnějšího a kvalitnějšího života. Lidi, kteří nás rovněž inspirují k vlastním akcím – k tvorbě projektů podporujících vitalitu v našem okolí. Věříme, že tím přineseme impulzy k ozdravení ekonomiky.

 

I. Když je žák připraven, učitel se objeví. Naším cílem je pomáhat všem Hledačům k naplnění této staré zenové moudrosti.

Proto Ti představujeme příběhy a aktivity lektorů, terapeutů a taky spirituálních podnikatelů. Jsou to jednotlivci, kteří nás všechny můžou inspirovat k cestě za plnohodnotným a zdravým životem. Jejich cenné odborné rady, produkty a služby – ale hlavně způsob života – nám pomáhají lépe porozumět sobě samým.

Čti víc >>> 5 důvodů, proč si vytvořit na Spiritual-Planet profil jako lektor nebo spirituální podnikatel

 

 II. Jsme Tvým průvodcem na Cestě Revitalizace.

Spiritual-Planet vytváří prostor pro formování jedinečné online atmosféry, která revitalizuje (zdravě inovuje) stereotypní pohledy na zdraví, osobní rozvoj i ekonomiku. Proto zaměřujeme pozornost víc na uspokojování vyšších potřeb. Věříme, že tam se ukrývá přirozená cesta k pozvednutí kvality vědomí a ozdravení ekonomického smýšlení v širší společnosti.

Čti víc >>> Lektoři Spiritual-Planet: společně transformujeme pohled na zdraví a osobní rozvoj
Čti víc >>> Kdo jsou spirituální podnikatelé ze Spiritual-Planet a čím inspirují svět byznysu?

 

I Ty s námi můžeš vykročit na Cestu revitalizace ! Můžeš tak spolu s námi okusit dobrodružství ukryté v sebepoznání. Cesta Revitalizace je životní filosofie. Spočívá v trvalé snaze obohacovat život o pozitivní a vitalitu podpořující momenty, které můžeme prožívat každodenně a na všech úrovních vědomí. Na úrovni fyzické, vitální, mentální a supramentální.

Podívej se na náš nejdůležitější seriál >>> Seriál Revitalizace a čtyři úrovně vědomí.

 

III. Podporujeme promítnutí spirituality do každodenní akce života.

Podporujeme všechny lidi, kteří se odhodlají podělit o své vnitřní bohatství se svou komunitou. Proto přinášíme příběhy podnikavých jedinců, kteří proměňují spiritualitu v akci. Naši pozornost zaměřujeme na trvale udržitelné projekty, jež posunují naši společnost do nové dimenze a vytváří lepší verzi této planety. Projekty, jež v revitalizují ekonomiku.

Čti víc >>> Budoucnost patří kulturním inovacím.