Home - Market - Audioknihy a CD

Můj vnitřní lékař – Léčebné meditativní CD od Dr. Dahlke

CD „Můj vnitřní lékař“ obsahuje 2 meditace neboli 2 cesty do hlubin nitra. Skrze doprovodnou hlubokou relaxaci vytváří dokonalý základ pro prožitky uzdravování. Když se tělo navenek uvede do klidu a duše se zklidní vnitřně, mají vlastní regenerační schopnosti ty nejlepší šance.

Specifikace

lekar

Obálka CD Můj vnitřní lékař

První meditace (cca 40 minut) je určena k celkovému uvědomění si a energetizaci organismu, aby energie proudila. V principu jde totiž o to, že tam, odkud se v těle stáhne vědomí, tam nemůže volně proudit energie a tato část postupně onemocní.

Druhá meditace (cca 40 minut) představuje jakýsi léčebný rituál. Věnuje již cíleně problematickým částem těla či orgánům prostřednictvím „vnitřního lékaře“, který putuje po celém těle a cíleně ozdravuje to, co je zrovna potřeba.

Dr. Ruediger Dahlke

Autorem meditací je Dr. Ruediger Dahlke, německý lékař, psychoterapeut a průkopník psychosomatické medicíny. Kromě práce psychoterapeuta se věnuje psaní knih a pořádání seminářů. V roce 2012 založil se svou partnerkou poblíž rakouského Grazu léčebně-vzdělávací centrum TamanGa, kde nyní žije. Napsal více než 40 knih, které byly přeloženy do 27 jazyků; mezi zásadní patří Nemoc jako řeč duše, Nemoc jako symbol či Princip stínu. Ve svých knihách si všímá souvislostí mezi tělem a duší, psychikou a nemocí.

CD Můj vnitřní lékař  do češtiny přeložila Mgr. Simona Frydrychová, která absolvovala kompletní výcvik v psychosomatice a aplikovaných principech života pod vedením Dr. Dahlkeho. Působí v Praze jako poradce pro psychosomatickou medicínu a pohybový kouč.

kvitekMůj vnitřní lékař vám pomůže:

  • dostat se více do kontaktu s vnitřním hlasem a intuicí, se svým tzv. „vnitřním lékařem“
  • pochopit svou nemoc na duševní rovině, pokud se naučíte naslouchat vnitřním obrazům
  • zaktivovat samoozdravné síly ve svém těle
  • otevřít cestu k samoléčbě

Příběh

Náš „vnitřní lékař“, jak již Paracelsus nazýval tohoto vnitřního léčitele, nás může v ideálním případě propojit s našimi samoozdravnými silami, které dřímají v nitru každého z nás. Dříve ještě lékaři věděli, že příroda může léčit, lékař ale pouze ošetřovat. Je tomu stále tak, jen si to dnes již mnozí lékaři neuvědomují. „Vnitřní lékař“ je představitelem této naší vnitřní přirozenosti, která je sama o sobě schopna léčit, a tak má ty nejlepší předpoklady uvést do chodu ozdravné procesy.

Můj vnitřní lékař – Léčebné meditativní CD od Dr. Dahlke

555 Kč + poštovné a balné 70 Kč, t.j. celkem 625 Kč

Objednej

FAQ

Zeptali jsme se Simony Frydrychové:

Proč považujete za důležité zakomponovat meditace do procesu léčby?

V meditaci se snadněji dostáváme více do kontaktu s vnitřním hlasem, intuicí, která nás dokáže propojit s informacemi a řešeními, což pouze skrze intelekt a racionální způsob myšlení za plně bdělého stavu tak dobře nefunguje. Když se naučíme naslouchat vnitřnímu hlasu, jeho vedení a vnímat prožitky a vnitřní obrazy s jejich symbolikou, následovat první myšlenku či obraz, máme příležitost uvědomit si to podstatné, o co opravdu jde a zároveň to přes tělo prožít. Hlubší pochopení na duševní rovině se propojuje s tělesným prožitkem.

Komu byste CD doporučili?

Všem, kteří hledají podporu při procesu léčení, anebo třeba jen chtějí zaktivovat samoozdravné síly ve svém těle z preventivních důvodů. Je určeno těm, kteří mají chuť dostat se více do spojení se svým tělem, ale i niterným světem a duševními obrazy, skrze které můžeme navázat kontakt s vnitřním hlasem a intuicí, se svým tzv. „vnitřním lékařem“. Koneckonců člověk se může vyléčit jen vlastní silou.

Jak dlouho doporučujete provádět tuto vedenou meditaci?

Je dobré řídit se pocitově. Každá jednotlivá meditace může být jiná a jít více a jiným způsobem do hloubky úměrně tomu, jak roste připravenost přijímat poselství svého nitra a nechat věci se dít.

Můj vnitřní lékař – Léčebné meditativní CD od Dr. Dahlke

555 Kč + poštovné a balné 70 Kč, t.j. celkem 625 Kč

Objednej

Objednej

    Recenze