Home - Market - Audioknihy a CD, Zdraví, Životní styl

Binaurální beaty od iAwake Technologies

Nový rozměr meditace, léčení myslí a uvědomění s pomocí produktů od americké průkopnické společnosti iAwake Technologies. Hudební nahrávky využívající technologii binaurálních beatů od  iAwake Technologies jsou doslova revolučním nástrojem pro rozvoj síly mysli. Jsou založeny na kombinaci poznatků moderní vědy o povaze mozkových vln, psycho-akustiky a moderní holistické medicíny. Produkty iAwake napomáhají harmonizovat tělo, mysl, emoce a zlepšovat mozkové funkce. Vyzkoušejte fascinující pocity, jež vznikají během těch nejhlubších stavů klidné mysli, a poznejte, jak může znovunapojení se na vaši kreativní část mysli vylepšit váš život. Přibližte se jedinečnému stavu lidské existence – stavu flow a zažijte léčivý potenciál meditace na vlastní kůži s produkty iAwake.

Specifikace

Čím je technologie iAwake výjimečná? Produkty iAwake jsou založeny na binaurálních zvukových vlnách, které mají výjimečný dopad na lidský mozek. Jejich hluboce relaxační a harmonizační efekt pozitivně ovlivňuje psychiku a následně i výkon poslouchajících.

Jaké jsou bezprostřední přínosy technologie iAwake?

  • Harmonie. Unikátní technologie binaurálních beatů od iAwake uvádí jak naši nervovou soustavu, tak i jemnohmotné energetické tělo do harmonie.
  • Flow. Poslouchání nahrávek vytvořených technologií binaurálních beatů vede ke zvýšení tvořivosti, dosažení stavu flow a většímu uvědomění (koncentraci) v jakékoliv činnosti, která vyžaduje spolupráci těla a mysli.
  • Hluboké uvolnění. Pomocí iAwake technologie vstupujeme do stavů hlubokého uvolnění již několik minut po poslouchání hudební nahrávky.

iAwake nahrávky vám pomůžou prohloubit

  • „lidskou superschopnost“ všímavosti neboli mindfulness
  • jedinečný mentální stav plynutí neboli flow
  • hluboké uvolnění a relaxaci již po několika minutách meditace

meditace Nejlepší bude, když si vyzkoušíš produkty iAwake sám(a). Je to zdarma. Stáhni si 3 nahrávky zdarma a zažij propojení relaxace, léčivé síly a transformace pomocí iAwake na vlastní kůži.

Kolekce binaurálních beatů z dílně iAwake Technologies zdarma:

  • Relaxace Otevři své srdce. Nahrávka pro stimulaci emocí srdce a celého energetického systému.
  • Zážitek hluboké meditace. Nahrávka pro prožitek hluboké meditace spojené s celkovým uvolněním mysli.
  • Gama vzplanutí. Nahrávka pro posílení záměru, rozvoj kreativity a dosažení stavu flow.

Více o benefitech plynoucí z meditace

Stovky vědeckých studií a tisíce zdokumentovaných lidských příběhů dnes potvrzují to, co vlastně víme už staletí – že pravidelná meditace má celkově blahodárný vliv na naše zdraví a kvalitu života. Meditace kromě jiného celkově posiluje náš imunitní systém, snižuje vysoký krevní tlak, odbourává stresové hormony, a naopak spouští relaxační reakci organizmu, která je jakousi protiváhou stresové reakce a umožňuje aktivovat samoléčivé schopnosti těla. Zdravotní benefity plynoucí z meditace nejsou jediným důvodem, proč začít s pravidelnou praxí meditace. Meditace také zvyšuje naši empatii a soucit. Naše vnitřní práce otevírá dveře pro ty největší přínosy, jaké můžeme tomuto světu odevzdat.

Příběh

Junger Mann hört über Kopfhörer MusikBinaurální zvukové vlny byly objeveny již v roce 1839 německým experimentátorem Dr. H. W. Dovem a byly poprvé blíže popsány Dr. G. Osterem v 70. letech minulého století. Na to, abychom z hudebních skladeb iAwake vytěžili maximum, potřebujeme kvalitní sluchátka, která jsou schopna reprodukovat zvuk v podobě, v jaké byl navržen. Z pravého a levého sluchátka slyšíme mírně odlišné tóny, z kterých náš mozek v konečném efektu přirozeně vytváří zcela unikátní frekvenci. Výsledná frekvence, kterou slyšíme, je totiž rozdílem mezi frekvencemi obou tónů.

Například: Dostává-li se do našeho pravého ucha tón s frekvencí 100 Hz a do levého ucha zase tón s frekvencí 105 Hz, mozkové vlny začnou vibrovat na délce rozdílů těchto dvou signálů – ano, na délce 5 Hz. V přírodě takový zvuk vlastně neuslyšíme. Binaurální beaty jsou důsledkem aplikování moderních technologií na základě poznatků o fungování našeho mozku.

Možná už tušíte, v čem je ta velká výhra. S pomocí binaural beats binaurálních beatů můžeme náš mozek lehce dostat přesně tam, kde ho chceme mít. Můžeme ho doslova vyladit do stavů, které jsou pro nás vysoce prospěšné – hluboce léčivých meditativních stavů, např. stavů relaxace, stavů vysoké produktivity anebo kreativity.

Tak si třeba představte, že máte za sebou těžký den v práci. Těžce dosednete nebo spíš dolehnete na gauč a pociťujete celkové přetížení. Nejvyšší čas nasadit sluchátka a pustit binaurální beaty s frekvencí théta (viz níž). Váš mozek se přirozeně dostane do stavů zpomalené aktivity. Výsledek? Mysl se vám bez větší námahy zklidní. Ani nevíte jak, a už relaxujete tím nejlepším způsobem pro vaše tělo i mysl.

Binaurální beaty od iAwake Technologies

kolekce zdarma

Objednej u partnera

FAQ

Jak si stáhnu produkty iAwake zdarma?

Klikni si na tlačítko „Objednej u partnera“. Dostaneš se na hlavní stránku našeho partnera – společnost iAwake Technologies. Hned po rozkliknutí stránky www.iawaketechnologies.com uvidíš banner s nadpisem TRANSFORMATIVE SOUND TECHNOLOGIES for an Evolving World. Pak musíš kliknout na tlačítko pod nadpisem s názvem BEGIN NOW. IT´S FREE. Pak už stačí jenom vyplnit tvé jméno, e-mail, vybrat si jeden z tvých top záměrů pro meditaci s pomocí binaurálních beatů a stlačit tlačítko DOWNLOAD NOW. Na e-mail ti přijede zpráva s linkem pro stáhnutí balíku tří meditačních produktů. Pokud bys měl/a jakékoliv problémy se stažením produktů, neváhej se nám ozvat a my ti pomůžeme.

Co když neumím dobře po anglicky?

Většina hudebních nahrávek od iAwake (včetně tohoto produktu, tedy kolekce zdarma) neobsahuje hlas. Celý zážitek plyne z unikátní zvukové stopy velké kvality a ve formě binaurálních beatů.

Na jakých zařízeních se mají nahrávky iAwake poslouchat?

Nahrávky iAwake můžeš poslouchat na jakémkoliv zařízení, které přehrává audio formáty. Důležité je spíše, abys vždy poslouchal/a nahrávky iAwake s pomocí kvalitních sluchátek.

Jakou hlasitost zvuku si mám při meditaci s pomocí nahrávek iAwake nastavit?

Nejlépe je meditovat při hlasitosti zvuku, která je vám OSOBNĚ nejpříjemnější.

Co se doporučuje dělat bezprostředně po meditaci s produkty iAwake?

Po ukončení každé meditace se doporučuje odpočinut si ještě tak 1–5 minut. Tento časový úsek slouží jako most mezi zážitkem z meditace a začleněním se do denní rutiny. Dopřejte si těchto pár minut pro ukotvení vnitřního rozpoložení a uvědomění si pocitů v těle a stavu mysli. Doporučujeme taky vypít jednu sklenici vody před a po meditaci. Aktivita mozkových vln zvyšuje přítok krve do mozku, proto je vhodné zásobit své tělo vodou a podpořit tak funkci mozku.

Jak binaurální beaty fungují?

Při poslouchání binaurálních beatů se prostřednictvím sluchátek do našich uší dostávají dva tóny odlišné vlnové délky (jeden z jednoho sluchátka, druhý z druhého). A tady přichází akustická věda. Již v roce 1839 německý badatel Heinrich Wilhelm Dove vypozoroval, že když je lidský mozek vystaven dvěma odlišným frekvencím, interpretuje je jako jeden konzistentní zvuk – dnes nazývaný „binaurální beat“. Výsledná frekvence, kterou vytvoří náš mozek, je pokaždé matematickým rozdílem frekvencí dvou tónů – tónu, jenž proudí do našeho levého ucha, a tónu, jenž se dostává do našeho pravého ucha. Například: Dostává-li se do našeho pravého ucha tón s frekvencí 100 Hz a do levého ucha zase tón s frekvencí 105 Hz, mozkové vlny začnou vibrovat na délce rozdílů těchto dvou signálů – ano, na délce 5 Hz.

Kdo dnes poslouchá binaurální beaty?

Binaurální beaty dnes s oblibou využívají pro meditaci terapeuti, psychoterapeuti, nadšenci pravidelné meditace a vlastně prakticky kdokoliv další, kdo touží harmonizovat své tělo i mysl, zbavit se emoční zátěže, limitujících přesvědčení (t. j. programů nebo zažitých vzorců chování) nebo jednoduše se uvolnit. Binaurální beaty rovněž využívají kreativní lidé pro lepší povzbuzení své tvořivosti. A výjimkou není ani poslouchání binaurálních beatů s cílem posilnit koncentraci a produktivitu v práci.

Chci vědět více o tom, jaké mozkové vlny existují a jaké duševní a fyzické stavy se s nimi pojí.

Koncept mozkových vln je klíčovým pro pochopení potenciálu pravidelného využívání binaurálních beatů pro naše zdraví. Stejně jako třeba elektrozařízení, tak i lidský mozek dokáže vykonávat svou činnost v různých frekvencích. Tyto frekvence označujeme jako mozkové vlny a měříme je (např. s pomocí EEG přístroje) v jednotkách – Hertzech (Hz). Existuje přibližně 50 různých druhů mozkových vln, přičemž každému z nich odpovídá určitý specifický duševní a fyzický stav. Pro pochopení potenciálu binaurálních beatů se podívej na náš článek Binaurální beaty: jak funguje zvuková technologie budoucnosti na rozvoj síly mysli (a 6 rad, jak z ní vytěžit co nejvíce).

Binaurální beaty od iAwake Technologies

kolekce zdarma

Objednej u partnera

Recenze