Jógový učitel Max Strom představí v Praze unikátní systém Inner Axis

Publikováno uživatelem

Navštivte workshop mezinárodně uznávaného lektora jógy, který přednáší o dýchání a osobní transformaci. Celosvětově uznávaný učitel jógy, řečník a autor několika revolučních knih Max Strom přijíždí poprvé do Prahy.

V polovině října 2017 navštíví Prahu mezinárodně uznávaný lektor jógy Max Strom. Během několika workshopů pro veřejnost a pro učitele jógy představí unikátní systém Inner Axis.

„Max Strom učí celosvětově proces osobní transformace. Jeho učení se zaměřuje především na jógový pohyb úzce propojený s dechem a vědomou pozorností a jeho interdisciplinární systém Inner Axis se přímo zabývá a řeší hlavně problémy se spánkem, stresem a úzkostmi“, říká Dana Beierová, organizátorka celé série workshopů s Maxem Stromem.

FILTRUJ VODU BEZ PLASTŮ

s Binchio aktivním uhlím špičkové kvality, které absorbuje z vody chlór a další nečistoty. Udělej další krůček pro zdravější planetu.

Zjistit více

Max nabízí různé modifikace cvičení tak, aby jednotlivé sekvence zvládli všichni bez ohledu na věk, schopnosti a životní fázi. Cílem je posílení fyzické i psychické kondice, umění relaxace, zlepšení spánku, vyrovnání dysbalancí, nalezení spokojenosti a radosti a tím i celkové zlepšení kvality života.

Víkendové workshopy jsou určeny pro širokou veřejnost, studenty jógy všech úrovní i pro jógové učitele. Workshopy budou probíhat v angličtině, k dispozici bude česky mluvící asistent.

 • Vitální život, zdravá psychika, lepší spánek: zvládání stresu

Seminář se zabývá neduhem moderní doby: stresem a nespavostí. Jsme na prahu epidemie poruchy spánku, která se šíří po celém světě. Tento workshop vám pomůže přehodnotit priority a nasměřuje k vyrovnanému bytí a klidnému spánku. Seminář začne přednáškou, která následně přejde do jemné jógové praxe uvolňujících pozic bezprostředně vyvolávající hlubokou relaxaci.

 • Otevírání hrudníku a ramen: nový příval energie

Dlouhé sezení a nadužívání počítače jsou často příčinou zamrzlých ramen, bolavých předloktí a poraněných zápěstí. Workshop se zaměří na hlubší práci se zmíněnými partiemi, osvojení si speciálních ásan otevírání hrudníku a ramen, které vyvolávají pocit uvolnění, přivádí mysl do klidu a tělo zásobí novým přívalem energie. Tento uzdravující workshop je vhodný pro všechny úrovně kromě absolutních začátečníků.

 • Některé dveře otevíráme pouze zevnitř: uzdravující síla transformační práce s dechem

Hlas naší intuice a moudrosti je obvykle zahalený hlukem v naší mysli. Tento šum je často zapříčiněn chaotickými emocemi spojenými se stresem, depresí, posttraumatickými stresovými poruchami nebo úzkostmi. Soustředěná dechová cvičení v nás mohou probudit vyšší podstatu, hlas intuice, moudrosti a svědomí. Cvičení, které si během workshopu osvojíte, vás mohou zavést do nových oblastí a dlouhodobě inspirovat. Max předává toto učení po celém světě napříč různými náboženstvími i národy.

 • Inner Axis: základy

Nedělní celodenní workshop bude dnem plným objevování základních elementů Maxova učení, pro které je tolik celosvětově uznáván. Je určen pro učitele jógy a studenty všech úrovní.  Ráno začne krátkou přednáškou a seznámením s klíčovými pohyby a pozicemi, které následně přejdou do plného procvičení systému Inner Axis.

Odpoledne se Max hlouběji zaměří na:

 • Základní způsoby dýchání (The Essential Breathing Patterns)
 • První kroky na cestě k emoční  vyrovnanosti  (The Beginning of Emotional Healiíng)
 • Meditace v pohybu (Dynamic Meditation)
 • Moudrost přesahující cvičení (Wisdom Beyond the Mat)

Praktické informace pro workshop Maxa Stroma

Série workshopů bude probíhat od pátku 13. 10. do neděle 15. 10. 2017 v příjemném prostředí Vnitroblocku – SECTOR, Tusarova 31, Praha 7 Holešovice.

Program

 • 13.10. 18:30–20:30 – Vital Life, Saner Life, Better Sleep: Stress Management (Vitální život, zdravá psychika, lepší spánek: zvládání stresu)
 • 14.10. 11:00–13:00 – Opening the Chest and Shoulders: A New State of Energy (Otvírání hrudníku a ramen: nový příval energie)
 • 14.10. 15:00–17:00 – Some Doors Only Open from the Inside: The Healing Power of Transformational Breath Work (Některé dveře se otevřou pouze zevnitř: uzdravující síla transformační práce s dechem)
 • 15.10. 10:00–17:00 – Inner Axis: Essentials (Inner Axis:základy)

Ceny

 • 1 workshop 2h (pátek nebo sobota) 1600 Kč / Early Bird 1400 Kč
 • 2 workshopy 4h (pátek nebo sobota) 3000 Kč / Early Bird 2500 Kč
 • 3 workshopy 6h (pátek nebo sobota) 4400 Kč / Early Bird 3500 Kč
 • Celodenní workshop 7h (neděle) 3900 Kč / Early Bird 2900 Kč
 • All Inclusive (pátek, sobota a neděle) 6500 Kč / Early Bird 5 500 Kč

* Early Bird ceny platí při platbě do 20. 7. 2017.

Rezervace

 • Více informací a rezervační formulář najdete na www.ommm.cz nebo kontaktujte Ivanu Hrbáčkovou na ivana@ommm.cz / +420 775 296 555.

max11 baner

Zdroj foto: http://maxstrom.com/media-kit/

/
Přečteno 509 x

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *