Příběhy uzdravení, které přináší rekonektivní léčení a znovunapojení

Publikováno uživatelem

Rekonektivní léčení je celosvětově uznávaný směr v oblasti energetického léčení, který představuje návrat k původnímu stavu rovnováhy a zdraví. Mnoho lidí díky rekonektivnímu léčení zažije významné posuny jak na úrovni zdravotní, tak i na úrovni rozvoje osobnosti. Tuto silnou formu harmonizace může využít kdokoli, bez ohledu na věk nebo náboženskou orientaci.

Autor metody rekonektivního léčení

Autorem metody  rekonektivního léčení (RK) je Dr. Eric Pearl, původně úspěšný americký chiropraktik, který do své konvenční praxe postupně včlenil i alternativní metody léčby. Díky energetickému napojení se zdravotní stav jeho pacientů začal výrazně zlepšovat. Kromě zbavení se problémů pohybového aparátu zaznamenal u svých pacientů i uzdravení se z vážnějších nemocí, jako například z rakoviny nebo AIDS.

Eric Pearl sdílí svůj příběh v knize Reconnection – Návrat k léčivé energii. Uzdravte druhé, uzdravte sebe.

FILTRUJ VODU BEZ PLASTŮ

s Binchio aktivním uhlím špičkové kvality, které absorbuje z vody chlór a další nečistoty. Udělej další krůček pro zdravější planetu.

Zjistit více

Jak funguje rekonektivní léčení?

Rekonektivní léčení restrukturalizuje samotnou DNA, a v důsledku toho buňky vyzařují vyšší a souvislejší léčivé frekvence, což vede k uzdravení, které bývá obvykle trvalého charakteru. Léčebné frekvence zasahují do těch nejhlubších buněčných struktur a mají vliv na léčbu hluboko uložených traumat. Týká se to jak traumat a programů získaných od narození, tak i těch, které jsme převzali od našich předků a které jsou hluboce uloženy v naší DNA.

Léčba na buněčné úrovni a změny na úrovni DNA jsou základním zdrojem zdravotních i psychických změn.

rekonektivní léčení

S čím může rekonektivní léčení pomoci?

Velký bonus spatřuji především v tom, že nehledáme příčinu problému, ale působením na buněčné úrovni dojde k harmonizaci a následným změnám v těch oblastech, které jsou pro člověka nejpotřebnější.

Lidé se mne často ptají na konkrétní zdravotní efekty této metody léčení. Rekonektivní léčení není záměrovou léčebnou metodou. Naše tělo, naše podvědomí – celá naše bytost si sama vybere, co je pro ni v danou chvíli nejdůležitější oblastí ke změně. Rozum na tento výběr většinou nemá takřka žádný vliv. Zdravotní efekty, jichž napojení na léčebné frekvence velmi často dosahuje, jsou důsledkem celkové harmonizace systému člověka.

Jak ukazují příklady z mé praxe, mnohdy se nejprve promění vnitřní postoje a nastavení člověka – tento změněný stav vědomí pak následně proměňuje životní podmínky nebo zdravotní stav daného jedince. Někdy ovšem zdravotní stav není primárním cílem a změny probíhají ve vztazích anebo v celkovém chápání života.

Rekonektivní léčení a jeho význam v evoluci vědomí

Komplexnější proces, kterým může každý z nás projít, je znovu-napojení. Jde o transformační proces, který formuje podmínky ke zrychlenému příjmu informací.

Znovu-napojení se projevuje

  • komplexnějším vnímáním reality,
  • intuitivnějším rozhodováním a
  • v neposlední řadě vyšší kvalitou prožívání života.

Tyto projevy souvisejí s expanzí našeho vědomí. Rekonektivní léčení a znovu-napojení má tedy jeden významný benefit navíc – vede k evolučnímu posunu v životě člověka. Z vlastních zkušeností i ze zkušeností mých klientů je zjevné, že čím rozvinutější je naše vědomí, tím lépe se nám žije.

Na postupném rozvoji vědomí, tedy zvyšování naší frekvence, můžeme pracovat mnoha způsoby. Mojí cestou je rekonektivní léčení a znovu-napojení. Jde o jistý druh zkratky nebo zrychlení přirozených procesů, kterým si v tomto období vývoje procházíme.

rekonektivní léčení 2

Jak jsem se dostala k rekonektivnímu léčení já

K metodě rekonektivního léčení mě dovedly zdravotní problémy, se kterými si klasická medicína nevěděla rady. Čím více jsem se o této metodě léčby dozvídala, tím více mě to zajímalo a udivovalo. Jako pragmaticky uvažující člověk jsem vůbec netušila, do čeho jdu, ale cítila jsem, že to chci zkusit. Některé změny jsem zaznamenala ihned, jiné jsem odpozorovala až během půl roku.

První věc, které jsem si všimla, byla, že se cítím mnohem klidnější a lépe spím. Během krátké doby se mi potvrdilo zlepšení zdravotního stavu, neboť se mi už neztrácela půda pod nohama a neomdlévala jsem. Později jsem objevila, že mám jemnější pokožku, silnější nehty a kvalitnější vlasy. A taky zmizely veškeré strachy.

Nejvíce změn se událo kolem mé rodiny. Věci, o kterých jsem vůbec netušila, že mě trápí, se začaly samy řešit, a dnes, když se ohlédnu zpět, vidím obrovský rozdíl. Kdybych si před znovu-napojením měla představit ideální život, tak ten, který žiju dnes, bych nedokázala ani vymyslet, natož naplánovat.

Příběhy lidí, kteří zažili rekonektivní léčení

Zkušenosti mých klientů jsou velice různorodé. Byla jsem svědkem hodně intenzivních zdravotních „zázraků“ a taky posunů vědomí provázející obsáhlé životní změny.

Z mého pohledu se dá považovat za zázrak, když děti s mozkovou obrnou došlápnou na paty a za půl roku dokáží stát bez opory i půl hodiny. Anebo když apatickému klientovi, který se pomočoval, po prvním léčení tyto příznaky ihned vymizí.

Mnoho klientů začíná lépe vidět, slyšet i cítit a také mizí nádory, nárůstky či alergie, nebo celoživotní problémy s astmatem, bolesti tenisového lokte, zad a hlavy, artróza, zlepšuje se pohyblivost. Velmi často zaznamenávám zlepšení psychického stavu. Nesmírně mě těší, když si lidé metodu rekonektivního léčení navzájem doporučují a když vidím jejich posun i očima ostatních členů rodiny.

Doporučuji ale neočekávat dopředu, v jaké formě se plody rekonektivního léčení projeví.

Pro dokumentaci mohu uvést následující příběhy mých klientů:

  • Paní R. trápily již delší dobu bolesti v kolenou. Rozhodla se pro jednorázové rekonektivní léčení. Během sezení překvapivě neměla žádné pocity, přišlo jen určité celkové zklidnění. Po dvou měsících se stav jejího kolene změnil jen málo, ale s velkým překvapením si uvědomila, že již nemá astma, se kterým se potýkala po celý svůj život.
  • Paní K. nebyla vůbec nakloněna tomuto typu léčení. S vážnou rakovinou kostí byla velmi apatická a navíc zcela přesvědčená o tom, že ji čeká nanejvýš půl roku života. Rekonektivní léčení jsem prováděla na dálku, na žádost třetí osoby. Během každého léčení měla jiné zážitky a její fyzické tělo vnímalo silné vibrace. Po třech sezeních se začala cítit mnohem lépe, a proto podstoupila i znovu-napojení. Hned první den se stalo něco velmi zajímavého – uvědomila si, že její život má smysl, a začala věřit v uzdravení. Něco takového, s tak jasnou diagnózou od lékařů, bylo velmi nesnadné. Za půl roku se mi dostalo zpětné vazby, že se jí žije mnohem lépe. Začala se opět smát a věnovat se normálním věcem. Věta „Užívat si života.“ pro ni i její blízké dostala zcela jiný rozměr. Vyšetření sice prozatím neukázalo fyzické uzdravení, ale kvalita jejího života i kvalita jejích vztahů se mnohonásobně zlepšila.

Více příběhů si můžete přečíst na stránce www.romanamatyasova.cz .

rekonektivní léčení 3

Závěr

Zpočátku je náročné pochopit, že naše vlastní postoje můžou změnit svět, ve kterém žijeme. Zvýšené frekvence nás však poměrně rychle přivedou k uvědomění si toho, jak způsob našeho myšlení, mluva a prožívání vytvářejí naši přítomnost i budoucnost. Začneme vědomě vnímat tu unikátní škálu bloků, traumat či získaných programů, které si životem neseme, a získáme tak možnost je vědomě uvolňovat a krok za krokem se přibližovat k vnitřní i vnější harmonii.

Jak se naše frekvence zvyšují, začínáme si tuto jízdu víc a víc užívat, začneme vnímat to, co v našem životě máme, mnohem více než to, co nám chybí. Zažíváme zázraky náhod i nečekaných darů života a tento stav se pak stane přirozenou a radostnou součástí našeho každodenního bytí.

/
Přečteno 2 679 x

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *